________ Wypożyczalnia sprzętu sportowo-rekreacyjnego ________

Dla naszych gości prowadzimy bogato wyposażoną wypożyczalnię sprzętu. Sprzęt turystyczny: rowery wodne 4-ro osobowe, kajaki 2-wu osobowe, łodzie wiosłowe 4-ro i 6-cio osobowe, kanu. Sprzęt sportowy: piłki do siatkówki, paletki, siatki i stół do ping-ponga.

Na terenie ośrodka znajdują się dwa boiska do siatkówki oraz dwa do siatkówki plażowej.

 

Korzystanie ze strony internetowej www.kretowiny.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się