________ Restauracja ________

Restauracja NOVA na terenie OW KRECIK.
Szefem Kuchni jest Pan Robert Witkowski znany z restauracji Ricco Gusto w Morągu. Restauracja obecnie nie ma stałego menu - stawiamy na produkty sezonowe. Bazujemy głównie na produktach regionalnych kupowanych od miejscowych rolników.
Zapraszamy na wędzone ryby z naszych warmińsko-mazurskich jezior. Na zamówienie przygotowujemy dania kuchni śródziemnomorskiej (krewetki, mule). Doskonałym zakończeniem posiłku jest deser. Ciasta wykonane według tradycyjnych receptur oraz desery z owocami sezonowymi zadowolą każde podniebienie.

Restauracja organizuje imprezy okolicznościowe: urodziny, chrzciny, wesela, komunie i imprezy firmowe.
Menu na imprezy dobierane indywidualnie dla każdego klienta.

Zapraszamy!

Kontakt do restauracji NOVA:    +48 509 460 421,    +48 500 320 680

 

 

Korzystanie ze strony internetowej www.kretowiny.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się