________ Ośrodek ________

Ośrodek Wypoczynkowy "KRECIK"  położony jest w miejscowości Kretowiny w okolicach Morąga.

Nieskażone środowisko, dzikie lasy i perła tego regionu - jezioro Narie sprawiają, że są to tereny wspaniałe zarówno dla amatorów spokojnego wypoczynku jak i osób pragnących wypoczywać aktywnie. Goście naszego ośrodka znajdą tu wiele atrakcji, które z pewnością sprawią, że pobyt na długo pozostanie w pamięci. Są to m. in. przystań ze sprzętem wodnym i turystycznym, plaża, boiska do siatkówki plażowej i piłki nożnej, plac zabaw dla dzieci, tenis stołowy, badminton, bilard, wytyczone miejsca na ogniska.

Lokalizacja ośrodka to doskonała baza wypadowa do zwiedzania pobliskich atrakcji turystycznych. W okolicy znajduje się stajnia konna, żaglówki, parki i pomniki przyrody. Wkładamy całe zaangażowanie aby wypoczynek rodzinny spełniał Państwa oczekiwania.

Ośrodek do dyspozycji gości posiada łącznie 84 miejsca noclegowe w 29 domkach drewnianych i murowanych.

 

 

Korzystanie ze strony internetowej www.kretowiny.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się