________ Oferta ________

Turystyka 

Od kwietnia do pażdziernika zapraszamy zarówno gości indywidualnych jak i grupy. Przy pobytach dłuższych niż 10 dni udzielamy rabatu w wysokości 5%.

Karty wędkarskie można nabyć w Kretowinach w smażalni Wodnik.

Kierownictwo Ośrodka dołoży wszelkich starań aby ułatwić Państwu realizację wycieczek . Pomożemy w zorganizowaniu transportu, rezerwacji biletów, itd.

  1. Kanał Ostródzko-Elbląski
  2. Skansen w Olsztynku
  3. Pole bitwy pod Grunwaldem
  4. Malbork
  5. Frombork
  6. Morąg i Ostróda
  7. Gietrzwałd i Olsztyn
  8. Wilczy Szaniec i Św.Lipka

 

Zielone szkoły

W maju, czerwcu oraz we wrześniu organizujemy wyjazdy dla młodzieży szkolnej. Nasza baza noclegowa na 84 miejsca w różnym standardzie i w różnych cenach umożliwia spełnić oczekiwania każdego klienta. Proponujemy rozszerzenie akcji “Sprzątanie Świata” i wzięcie czynnego udziału w porządkowaniu terenu Kretowin, linii brzegowej i pobliskiego lasu. Po pracowitym dniu zapewniamy relaks przy ognisku z pieczonymi kiełbaskami. W akcji tej mogą wziąć udział wszyscy chętni, organizacje, grupy młodzieży szkolnej.

Na terenie Ośrodka do dyspozycji jest wypożyczlnia sprzętu są boiska do siatkówki, plaża, wytyczone miejsca na ogniska, stół do ping-ponga, mini boisko do piłki nożnej, sprzęt pływający.

Imprezy integracyjne

Imprezy integracyjne organizujemy w celu budowania nowych więzi w zespole wewnątrz firmy, lepszego porozumienia między pracownikami. Impreza ta może być zorganizowana również dla grup indywidualnych.

Współpracujemy z profesjonalnymi grupami animacyjnymi i trenerami.

 

Korzystanie ze strony internetowej www.kretowiny.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się