________ Oferta ________

Turystyka przyjazdowa

W sezonie letnim do Ośrodka Wypoczynkowego Krecik zapraszamy zarówno gości indywidualnych jak i grupy. Przy pobytach dłuższych niż 10 dni udzielamy rabatu w wysokości 5%.

Karty wędkarskie można nabyć w Kretowinach w smażalni Wodnik.

Kierownictwo Ośrodka dołoży wszelkich starań aby ułatwić Państwu realizację wycieczek . Pomożemy w zorganizowaniu transportu, rezerwacji biletów, itd.

  1. Kanał Ostródzko-Elbląski
  2. Skansen w Olsztynku
  3. Pole bitwy pod Grunwaldem
  4. Malbork
  5. Frombork
  6. Morąg i Ostróda
  7. Gietrzwałd i Olsztyn
  8. Wilczy Szaniec i Św.Lipka

 

Turystyka szkolno-biwakowa

W maju i czerwcu oraz we wrześniu organizujemy biwaki dla młodzieży szkolnej. Nasza baza noclegowa na 100 miejsc w różnym standardzie i w różnych cenach umożliwia spełnić oczekiwania każdego klienta. Proponujemy rozszerzenie akcji “Sprzątanie Świata” i wzięcie czynnego udziału w porządkowaniu terenu Kretowin, linii brzegowej i pobliskiego lasu. Po pracowitym dniu zapewniamy relaks przy ognisku z pieczonymi kiełbaskami. W akcji tej mogą wziąć udział wszyscy chętni, organizacje, grupy młodzieży szkolnej.

Na terenie Ośrodka do dyspozycji są boiska do siatkówki, plaża, wytyczone miejsca na ogniska, stół do ping-ponga, mini boisko do piłki nożnej, sprzęt pływający.

Imprezy integracyjne

Imprezy integracyjne organizujemy w celu budowania nowych więzi w zespole wewnątrz firmy, lepszego porozumienia między pracownikami. Impreza ta może być zorganizowana również dla grup indywidualnych.

Współpracujemy z profesjonalnymi grupami animacyjnymi i trenerami.

 

Korzystanie ze strony internetowej www.kretowiny.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się