________ Lokalizacja ________

Ośrodek Wypoczynkowy "KRECIK" położony jest w Kretowinach na półwyspie jeziora Narie od strony wschodniej, około 9 km od Morąga, 20 km od Ostródy, 240 km od Warszawy i 120 km od Gdańska. Dojazd drogą S7 od strony Warszawy lub Gdańska. Jadąc z Warszawy zjazd w Miłomłynie za Ostródą na Dobre Miasto. Natomiast jadąc od strony Gdańska zjazd w Małdytach na Morąg.

e-mail: kretowiny@ekonarie.pl
e-mail: biuro@ekonarie.pl
tel./fax: +48 (89) 757 16 11
tel. kom.: +48 601 918 060
tel. kom.: +48 606 345 866

 

Korzystanie ze strony internetowej www.kretowiny.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się