________ Lokalizacja ________

Ośrodek Wypoczynkowy "Krecik" znajduje się około 9 km od Morąga, 230 km od Warszawy, 120 km od Gdańska. Najłatwiejszy dojazd to droga S7 od strony Warszawy lub Gdańska. Jadąc z Warszawy należy skręcić za Ostródą w prawo na Dobre Miasto, następnie w lewo na Morąg i dojechać do Zawrot, skąd kierować się na Kretowiny. Natomiast jadąc od strony Gdańska w Małdytach należy kierować się na Morąg, następnie bezpośrednio na Kretowiny.

e-mail: kretowiny@ekonarie.pl
e-mail: biuro@ekonarie.pl
tel./fax: +48 (89) 757 16 11
tel. kom.: +48 601 918 060
tel. kom.: +48 606 345 866

 

Korzystanie ze strony internetowej www.kretowiny.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się