________ Bezkrwawe łowy ________

W okolicach jeziora Narie można spotkać wiele gatunków zwierząt: sarny, jelenie, ptactwo wodne, bobry, oraz obserwować piękną przyrodę.

Po zakończeniu sezonu wakacyjnego już na terenie ośrodka można spotkać wiele gatunków zwierząt np. lisy , zające.  Mogą Państwo odwiedzić rezerwaty faunistyczne (Ostoja Bobrów na rzece Pasłęka, Rozlewisko Morąskie, wyspa Lipowa na jeziorze Marąg), rezerwaty florystyczne (Zielony Mechacz, Jezioro Czarne, Jezioro Francuskie, Jezioro Martwe), rezerwaty leśne (Sosny Taborskie, Niedźwiedzie Wielkie, Dęby w Krukach Pasłęckich), rezerwaty torfowiskowe (Cielętnik), rezerwaty krajobrazowe i geologiczne (Dolina rzeki Wałszy).

 

Korzystanie ze strony internetowej www.kretowiny.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się